| alecsander30 a întrebat:

Am pus o poza de coperta pe Facebook cu Adolf Hitler! Peste 3 zile facebook m-a delogat si cand am intrat mi-a aparut ca poza a fost stearsa si mi-a blocat accesul la a mai face ceva timp de 12 ore. De ce mi-a fost stearsa poza?

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Safety din regulament punctul 6, You will not bully, intimidate, or harass any user.
Punctul 7, You will not post content that: is hate speech, threatening, or pornographic; incites violence; or contains nudity or graphic or gratuitous violence. Ai postat o poza a fostului dictator, cand vezi o asemenea poza sti cunosti istorie primele lucruri iti vin in minte : genocid, Holocaust, razboi, foamete. Au apasat niste "cocalari" mai mult 5-10 si ti-au sters poza si ai contul blocat temporar.

6 răspunsuri:
| trisoru a răspuns:

Si uita ca incep cocalarii sa lase commuri degeaba...nu e faza ca e cu Hitler, au altii mai horror, ceva sugaci ti-au dat report, nu are treaba fb-u asa cu poza ta doar daca mai multi dau report, pune iar sa vezi ca nu ti-o sterge nimeni

| AgathaRo a răspuns (pentru trisoru):

Singurul cocalar cred ca esti tu. Imagine mai horror decat a fostului dictator nu cred ca exista.

| trisoru a răspuns (pentru AgathaRo):

Este este cu mama ta la cumparaturi, du-te culca-te fa prastie ca ma sperii si cu profilu asta laughing handicapato ce te bagi in seama, vrei sa sugi?

| AgathaRo a răspuns (pentru trisoru):

Iti recomand sa iti revizuiesti vocabularul, din replica mea la raspunsul tau se adevereste ca te simti. Crezi daca ti-as da o cheie de roti in dantura te pot lasa fara dintii incisivi si canini? Ce te deranjeaza la profilul meu?

| trisoru a răspuns (pentru AgathaRo):

Pai ce te bagi tu in seama, eu i-am raspuns omului, tu cu cheia ta, da-i mamei ta in dintilaughing eu iti dau in gura

| AgathaRo a răspuns (pentru trisoru):

Safety din regulament punctul 6, You will not bully, intimidate, or harass any user.
Punctul 7, You will not post content that: is hate speech, threatening, or pornographic; incites violence; or contains nudity or graphic or gratuitous violence. Ai postat o poza a fostului dictator, cand vezi o asemenea poza sti cunosti istorie primele lucruri iti vin in minte : genocid, Holocaust, razboi, foamete. Au apasat niste "cocalari" mai mult 5-10 si ti-au sters poza si ai contul blocat temporar.

| Madalin1997 a răspuns:

Pentru ca era cu Adolf Hitler si avea legatura cu nazisti si au spus astia de la fb ca ii deranjeaza pe evrei, poate.