| Adry05 a întrebat:

Am rupt o bancnota ieri intr-un colt, destul de multicel. Mai e ceva ce pot face cu ea?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Du-te cu ea la o banca, poate ti-o schimba.
Ar fi bine sa ai si bucata rupta cu tine.
Daca nu, asta e, consider-o pierduta.

8 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

O lipesti si o poti folosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au schimbat niste bani arsi laughing
Poti sa te duci la banca

| AnaBejenaru a răspuns:

O lipesti cu scotch.

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Daca nu e rupta pe serie ti-o primeste

| Claudiu3078 a răspuns:

Poți sa o lipesti cu nişte scotch ( scoci, in fine ) transparent. Du-te pe urma si cumpara cv mai ieftin deoarece daca o pui sa itii schmbe bănuții, o sa se prinda...

| Adry05 explică (pentru Claudiu3078):

Nu cred ca mai am bucatica care s-a rupt... S-a rupt de tot gen, nu doar s-a `fisurat` sa zic asa.

| DumitruMarcel a răspuns:

O poti lipi sau o poti duce la banca sa iti dea alta.

| Andy_Andy_1999 a răspuns:

Depinde cat ai rupt-o. Daca e foarte multa, nu mai poti face nimic cu ea, daca este putintel, este buna(adica o primeste vanzator/ea). Sper ca te-am ajutat!