| bunny112 a întrebat:

Am salvat niste emoticoane noi cu 2011 pentru messenger cum as putea sa le sterg?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Control Panel
Add/Remove programs
Dai remove la tot ce are denumirea emoticoanelor

| Oanna96 a răspuns:

Buna, cum au spus si ceilalti poti sa intri in control panel, add/remove programs si sa le stergi de acolo, Dar uneori nu le gasesti, de ce, insa nu stiu, daca te deranjeaza foarte mult, instaleaza-ti windowsul din nou. Funda?batting eyelashes

| stelistu30 a răspuns:

Restabileste calculatorul cu o zi anainte de cand le ai bagat an calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add or Remove programs cauti numele emoticoanelor acolo si le stergi big grin Sper ca intelegi thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dau sa aflu si eu cand imi e dor de candva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti sooper...fr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum le-ai salvat si de unde le-ai luat?thinking

| Naspa6969 a răspuns:

Pai roagati un prieten care se pricepe si te poate ajuta sau daca nu intri pe sait-ul de pe care le-ai si le poti sterge. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| alecs111 a răspuns:

Uitati aici adevaratele emoticoane. nu necesita instalarea niciunei aplicatii! http://stiritv.net/noi-emoticoane-messenger/