| AlexandruExTreMe a întrebat:

Am si eu o intrebare: Cam cat costa o livrare de la eMAG? Eu sunt din Suceava.

Răspuns Câştigător
| draky90 a răspuns:

Salve,daca achiti integral cu card-ul, cel mai recoamandat, curier-ul este moca, cheers!

| AlexandruExTreMe explică (pentru draky90):

Eu vreau sa platesc cash cu banii intregi nu am card si chiar este moca curierul?

| draky90 a răspuns (pentru AlexandruExTreMe):

Chiar este,daca platesti in avans, asa cumpar eu, daca nu ai card, du-te la banca sau suna la ei sa le depuii banii intr-un cont, iar curierul va fi gratis, cheers.