| zozolyyop a întrebat:

Am si eu o intrebare laughing deci eu nu sunt pe abonament sunt pe cartela... credit ma rog... la cosmote stiti si eu am pe telefon net, youtube multe programe din astea stiti si nu merg cum fac sa-mi bag net pe telefon daca pot ca sunt pe credit plzzzz dati-mi un rasp

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Eu sunt la orange si este o optiune, iar alte telefoane au internet pe telefon din fabricatie.Pentru mai multe detalii te sfatuiesc sa mergi la un magazin cosmote din orasul tau si sa vorbesti cu un cosultant de-al lor care ta va lamuri garantat! Mult succes!