| Tinkerbell_5683 a întrebat:

Am si eu o intrebare iar cine ma ajuta dau funda ( dar sa ma si invatati cum sa dau funda ). Am o problema cu calculatorul, la un anumit interval de timp se inchide singur, de ce oare?

Răspuns Câştigător
| Beatrice_5910 a răspuns:

Probabil daca este mai vechi se supraincalzeste iar ventilatia nu mai face fata. Iar daca nu, simplu...virusi straight face. Si eu am avut ceva in gen probleme. Cand inchideam calculatorul se repornea singur si dupa 5 min se inkidea singur. A trebuit reinstalat windowsu si curatat pentru a fi sigur ca este ok.