| criscristina a întrebat:

AM si eu o intrebare mi-a cazut telefonul din mana si acum nu se mai aude puteti sa imi spuneti ce are sau cum pot sa il repar

Răspuns Câştigător
| MEMO a răspuns:

Probabil ca i sa dereglat boxa sau i s-a rupt vreau firicel.
Mai bine l-ai desface si te-ai uita putin prin iel happy.
sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Asa ii se intamplase si prietenei mele doar ca in nisipi. Stii acolo de unde se aude? Se poate sa fii intrat praf, noroi sau altceva si de aceea. Amicei mele ii se auzea cu bazaituri si nu era nici clar. Aici chiar nu stiu ce o sa faci, ea si-a luat altul dar l-a facut din nou sa mearga, dar eu nu stiu. Succes incontinuare! Sper sa ii dai de cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kn.

| Cristchentian a răspuns:

La mine a cazut in noroi cu partea din spate unde este camera apoi si de o scindura sa palit cu ecranul si acolo unde se pun castile, Usb si se incarca a intrat noroi.
Lam curatit si se aude dar biziind si pe ecran sunt puncte albastre dar castile merg si incarcatorul tot dar imi este frica mama sa nu observe capoi...