| Alexandra_Ruxandra_1990 a întrebat:

Am si eu o problema.Acum cateva saptamâni am dat pe ask(am contul facut cu Facebook-ul) conectare cu Facebook ul(stiti ca undeva la setări apare opțiunea asta pentru ca întrebările sa se distribuie automat) si dupa mi se părea aiurea asa ca am dat deconectare.Pentru asta am fost nevoită sa pun o parola pe care o solicitau ei.De atunci nu pot sa mai intru pe ask decât din aplicația de pe telefon.Ma puteti ajuta spunându-mi cum reușesc sa intru iar in cont va rog?

1 răspuns:
| BCAndreea a răspuns:

Intri la parola uitata daca are asa ceva, ma gandesc ca toate aplicatiile care solicita parola au asa ceva, si bagi mail-ul sau ce iti cere.