| Violetta69 a întrebat:

Vreau sa intru pe contul baiatului de care imi place... Suntem prieteni foarte buni si mi-a dat parola lui de la facebook sa-l ajut o data cu ceva si n-a mai schimbat-o. As vrea sa intru sa vad daca a zis ceva despre mine, dar daca intru, o sa apara undeva la setari ca s-a conectat un browser de nu stiu unde sau asa ceva? Sau va primi vreun semnal pe telefon? Funda

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Pe contul lui nu, dar la cei de la facebook va apărea inclusv adresa MAC, IP-ul și vb și cu ce ești îmbracată. Deci el nu va știi numai când s-a accesat contul lui ultima dată și ai șane să îi pară o sesioune de verificare a contului. Dacă nu lui ție precis deoarece te vei conecta din altă locație, de pe alt IP și adresă MAC, adrese ce sunt înregistrate pe serverele Facebook.Succes

| greyhound a răspuns:

Cati ani ai, 15? si nici macar nu sunteti impreuna!
Daca tot e sa zica ceva ce ai vrea sa auzi, cum ca te place sau ca esti frumoasa sau ca ai picioare sexi sau ca-i place nasul tau, n-ai prefera sa ti le zica personal? decat sa le citesti pe fb...

| Sxx a răspuns:

E urat ce faci. Nu e tocmai ok. nu'i apare. Macar ai grija happy

| DeliaDelii a răspuns:

Nu ii apare nimic dar na ai grija.

| TheBestTPU a răspuns:

Nu ii va aparea nimic de genul.

| DoarNimeni a răspuns:

Nu-i frumos ce faci. laughing