| Mirco a întrebat:

Am si eu o problema cu mess-u cine poate sa imi spuna de ce nu pot sa ma conectez la facebook pri intemediu mess-ului introduc datele tot pentru a ma loga pe facebook si dupa aia im apare (4091000000) This account has already been linked to a Yahoo! account. Click here to learn more. acest text si nu pot sa mai fac nimic am dat si clic unde scrie click heare si tot nimic cine poate sa ma ajute?

1 răspuns:
| Stra1nul a răspuns:

Si eu am patit la fel. Am trimis si mail la cei de la yahoo si nimic. Nu stiu ce naiba sa ii fac sad