| cosmin09 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul: cand il inchid imi apare o fereastra in care trebuie sa dau inchidere. Si ma enerveaza pentru ca atunci cand ma grabesc sa il sting trebuie sa astept de fiecare data sa dau inchidere in loc sa dau log of si sa se inchida singur. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Adrian1997 a răspuns:

Scrie cumva Windows genwine in fereastra aia?winking

| andrei_8638 a răspuns:

Are virus.fa-i windows-ul sau cand vrei sa-l opresti apasa pe butonul ala adica pe ala pe care il aprinzi. tine apasat 3 sec si se stinge si nu pateste nimic calc. funda pls.