| georgik200011 a întrebat:

Salutare, am o problema cu calculatorul. Cand pornesc pc imi apare ecran negru... am windows 7 uneori apare start windows in safe mode sau normaly dar dupa imediat apare iar ecra negru... nici macar nu pot intra in bios. Ce anume pot sa fac?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

E nevoie de o persoana care are cunostinte IT.
Trebuie testat pc-ul cu un Windows suportat, pentru a identifica daca e vorba de o eroare de sistem sau daca la mijloc e o problema hardware.
Numai daca pui un Windows curat, cu driverele de la producator, iti poti da seama daca e o eroare la componentele fizice sau nu.