| xAnddre a întrebat:

Bună, TPU! Am o problemă cu boxa [ da, am doar una laughing ], nu se aude deloc iar dacă măresc volumul se aude un bâzâit. Menţionez faptul că în mare parte folosesc căştile pentru a asculta ceva anume şi fac un schimb: scoate boxa, bagă căştile, scoate căştile, bagă boxa etc. Să fie oare aceasta problema?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

E posibil, da! Iti dai seama ca daca faci asta foarte des, contactele din mufa se slabesc, se deformeaza, isi pierd elasticitatea si nu mai fac contact cum trebuie! Ar fi una din cauze. Apoi ar putea sa fie si boxa in sine cu probleme. Verific-o pe alta sursa de semnal si te elucidezi, daca e din ea sau nu!

Răspuns utilizator avertizat