| JerryCo1923 a întrebat:

Am si eu o problema de curand am pus un nou procesor pe pc meu de 3.0 Ghz toate bune pana cand l-am pornit si mi-a aparut patch for installed CPU not loaded. please run the Bios flash update diskette sa dau f1 sa continui sau f2 sa intru in bios am dat f1 si de atunci cand aprind pc rulez 1 program 2 ascult muzica sau altceva si pur si simplu ingheata nu ii pot face nimic, trebuie sa dau restart, am inteles ca trebuie sa fac update la bios insa nu gasesc niciunde, va rog frumos cine stie si vrea sa ma ajute sa imi spuna cum il pot face. Multumesc

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Pune pe cineva care se pricepe, altfel risti sa arunci placa mama la gunoi.

| OvidiuFlorin a răspuns:

Reinstaleaza windosul inapoi cu nou procesror si trebuie sa functioneze.