| SionAlex1997 a întrebat:

Am si eu o problema, la yahoo messenger, numai vedeam ce imi scrie altcineva, sau chiar ce scriu eu. am cautat unele variante pe net, care aparent mergeau, dar dupa ce restartam calculatorul revenea la problema initiala, pana la urma am vrut sa reinstalez yahoo messenger si nu imi ruleaza programul (cand dau click pe setup pentru instalare), sper sa ma puteti ajuta, funda!

Răspuns Câştigător
| fearr a răspuns:

Probabil ai un virus,caci am citit si problema ta cu modemul de net.o formatare a calculatorului nu ti-ar prinde deloc rau, tinand cont ca nu dureaza mai mult de o ora, si te te scapa de problemele cu inima si nerviitongue

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cum procedezi:Dai click pe Start,executare,coli scrii regeditte duci la:Hkeu-curent-urser dupa cai click pe softwore

cai click Microsoft,click windows, click Curent version.click Internet setingapoi pe zone, cand dai

click stergi ce e in zone si ai rezolvat problema. Cand faci aceasta operatie Messengerul sa fie inchis. Daca nu merge foloseste adresa asta: http://www.meebo.com/messenger

| xamix a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1922 sper sa te ajute

| alyball a răspuns:

Incearca o varianta dupa siteiul apphit.com(sunt ff bune programele merg garantat)...astept funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onasis1961, varianta ta da roade de obicei, dar nu prea se intelege ce ai scris. Scrie si tu mai lizibil!

| SionAlex1997 explică:

Onasis, asa am facut si eu prima data, apreciez raspunsul dar d la asta am pornit si dupa nu mi-a mai mers in continuare.

| SionAlex1997 explică:

Va multumesc tuturor pentru sfaturi big grin