| adutzadragutza a întrebat:

Am sie u o intrebare cum pot sterge de pe google in ce am intrt recent? funda, adica sa nu mai arate la istoric happy

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Acum depinde ce ai : mozila, google chrome, internet explorer [din astea]de ex pe google chrome dai pe unealta aia de subt X, istoric, dai editati elementele -> apoi alegi stergeti toate datele de navigare si setezi timpul de unde vrei sa ti se stearga istoricul sau eliminati elementele selectate, si alegi ce elemente vrei sa le stergiwinking

sper ca te-am ajutatwinking

funda?; o3

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Te duci in tools in pagina de internet si dai clear history...asta varianta simpla...