| cartman a întrebat:

Am stabilit cu un tip sa facem schimb de teluri prin posta si sa le trimitem in acelasi timp. L-am trimis, l-a primit sigur, dar el se pare ca nu mi-a trimis nimic. 1. De asta am urat toata viata UNGURII, 2. se poate recupera in vreun fel? distanta este de 500 km si e cam nasol.

4 răspunsuri:
| Cumătru de la Galați a răspuns:

Dacă ai salvată arhiva de la messenger, faci plîngere la poliție.

| Maya. a răspuns:

Doamne cata prostierolling on the floor.

Sa revenim.Il poti recupera ducandu-te tu acolo, pentru ca banuiesc ca ii stii adresa. Ia pe cineva cu tine.laughing

Si altadata tine`ti telefonul in buzunar.

Succesuri multe!laughing

| BuggsBunny a răspuns:

Am o idee geniala.prima data blocheaza cartela. dupa aia cumpara-ti alt telefon mobil tongue si un mic sfat:Nu trimite electronice prin posta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off off...