| Ezyo a întrebat:

Am sters anumite mailuri din inbox, pot sa le mai recuperez?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca nu le-ai sters si din Trash, le gasesti acolo.

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Eu am e-mail d'ala nou, la yahoo... cand sterg ceva, din inbox, imi apare in trash. incearca, dar daca nu-ti apare, nu stiu...

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Daca le-ai sters si din trash nu laughing

| amykool a răspuns:

Da sub inbox este conversations sub el este drafls sub este spam si apoi trash. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Kafeeaua a răspuns:

Bineinteles!
mai jos de imbox la trash ai cosul de gunoi. daca dai clik si intri recuperezi tot ce ai sters! fundabig grin?

| ViRuSs99 a răspuns:

Uita-te in Trash poate sunt acolo, daca nu sunt inseamna ca le-ai sters de tot si nu le mai poti recupera