| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face sa primesc mailuri in outlook pentru doua conturi diferite, in acelasi inbox?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, daca la acelasi utilizator ti-ai inscris ambele adrese de mail.

| Beeline a răspuns:

Usor! Setezi cele 2 conturi in Outlook, separat. Cand primesti, primesti pentru ambele in Inbox, SAU poti crea un Message Rule pentru ca mailurile TO adresa1 sa se muta automat in alt folder. Cand trimiti mail, poti alege la FROM dropdown, de pe care adresa vrei sa trimiti. Eu am 4 conturi in acelasi Outlook. Succes!