| anonim_4396 a întrebat:

Care este numarul maxim de e`mailuri care pot fi pastrate in folderul `Inbox`, Yahoo?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nelimitat parca... Asa stiam, oricum nu iti face griji ca nu ai tu aditea emailuri ca sa nu mai incapa...

| tall a răspuns:

Limita e din cate stiu eu este de 25 gb, ceea ce este de ajuns pentru 500.000 cu imagini. Deci, stai linistit. Eu am vreo 5000 si imi merge bine. Dar noul mail de la yahoo cere o mai buna conexiune la internet decat cel vechi.