| mady_3152 a întrebat:

Am telefon samsung corby. Am luat un cablu usb de la alt samsung. dar cand il bag in pc nu mi apare unde sa l deschid...:d ce sa fac? unde sa caut? trebuie ceva instalat? daca da... ce si cum se foloseste programul
dau fundita
multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Dana a răspuns:

Buna Mady...sa sti ca nu conteaza ca acel cablu este tot de Samsung! chiar daca intra in telefon si calculator nu e neaparat sa iti apara ceva de deschis! este posibil sa nu se potriveasca(chiar daca intra)Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi intrebare ca si mady

| MisteriousMan a răspuns:

Salut. Cand cumperi telefonul iti da USB, si un CD mai intai trebuie sa instalezi cd-ul si apoi bagi usb-ul... nu stiu daca ai inteles nici eu nu stiam dar am vazut cd-ul si m-am gandit sa-l bag in pc si apoi mi-a aparut ceva pe acolo si am dat la plesneala pe acolo si mi-a iesit trebuie sa mentionez ca nu mi-a fost frica, cum le este altora eu sunt cea mai tare cand vine vorba de stricat pc-uri daca vrei sa-l strici apeleaza la mine laughing Bafta!

| LadyRight a răspuns:

Telefonul are in doatre si un cd ceva? s`ar putea ca acel cd sa trebuiasca instalat dupa care ti se va putea deschide progamul