| razvanmihai1990 a întrebat:

Am tot cautat pe net o scoala de soferi unde imi pot obtine atestatul de mecanic utilaje grele cai si terasamente(pentru utileje fara drept de circulatie pe drumurile pubilce) si nu am gasit nimic.Are cineva idee unde gasesc asa ceva?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai gasit fiindca nu scolile de soferi se ocupa cu aceasta. Aici: http://www.iscir.ro/doc/autorizatii/pja20.04.2011.pdf ai lista cu firme autorizate de ISCIR, care pregatesc pentru obtinerea autorizatiei. O alegi pe cea autorizata pentru ce vrei tu. Succes si numai bine!

| razvanmihai1990 explică (pentru Ioandelasal):

Nu am gasit aici ceea ce vreau.