| Burdetiu a întrebat:

Am trimis acum o luna un pachet prin posta romana.Cand am mers la postas a spus ca sa las pachetul la el si mi-l pune el doar mi-a spus cat trebuie sa imi dea pe el.Iar acum nu mi-au venit bani si cand il intreb pe postas zice ca nu au veni.Ca sa fac pentru ca pachetul avea valoare de 80 de lei?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa faci reclamatie la posta si la politie dar nu cred ca reusesti nimic. N-ai nici o dovada ca ai trimis pachetul si cred ca postasul l-a matrasit. Alta data sa mergi la posta si sa-l completezi tu apoi sa-ti dea chitanta.