| gmxromania78 a întrebat:

Am trimis o placa de baza defecta la service eMAG si mi-au zis ca este "defect nemanifestat", ce vrea sa insemne asta?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca defectul indicat de tine nu s-a manifestat la verificarea lor, respectiv ca ei au constatat ca placa de baza nu este defecta.

| Dismally a răspuns:

Inseamna ca au probat-o si functioneaza, este foarte posibil sa ti-o trimita inapoi tot asa.

| al3xander a răspuns (pentru Dismally):

Da si sa vezi ce surpriza o sa aiba la intoarcere ca trebuie sa suporte costurile de curierat.

| Dismally a răspuns (pentru al3xander):

Da, produsul la fel de stricat plus plata transportului happy

| Hevnoraak a răspuns:

Și de ce nu iai întrebat ce însemnă?

| NoNameHelpYou a răspuns:

E stricata, nu mai functioneaza, cei dela eMAG au zis bine, ai nevoie de alta placa de baza.Sar fi putut rupt, ars ceva din el...