| MrDrx a întrebat:

Am trimis un videoclip pe Facebook si ei mi-au dezactivat contul. Stiti daca il mai activeaza? Dau funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred. Ei dezactivează definitiv, dacă ai mai avut și alte suspendări. Suspendările repetate pot duce la ștergerea definitivă a contului. Dacă se încalcă în mod constant politica siteului, din păcate, așa se întâmplă.
Tu ai trimis sau ai postat un videoclip? Dacă ai trimis într-un mesaj privat, poate că îți vor mai da o șansă, însă în general, dacă ești raportat în urma unui mesaj care conține un videoclip indecent, ei blochează expedierea/primirea de mesaje, nu contul întreg.
Verifică-ți emailurile/mesajele, poate că vei fi informat în decurs de 24-48 de ore.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia legatura cu ei si iti spun ei daca da ori ba.
Ori daca ai nevoie sa le trimiti oc ocpie dupa cartea de identitate.

| xSega a răspuns:

Depinde ce zice în raportul pe care l-ai primit de la ei în legătură cu asta