| Burzea a întrebat:

Am un card microSD si este codat.tocmai l-am reformatat dar nu s-a sters codul.de ce? ma puteti ajuta cum sa scap de parola aia nenorocita.am incercat si cu camera digitala dar nu merge.cine ma poate afuta dau funda la fiecare raspuns al sau

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum l-ai reformatat? bagi cardul intr-un card reader sau intr-un symbian nou (de ex stiu sigur ca n95-ul are optiune de formatare card chiar dc ai parola pe el) dupa care il pui pe calculator si rulezi programul asta http://www.dump.ro/download.php?id=67233&act=yjhTnPhBCqE8kahb si scapi de parola!

| userr a răspuns:

Ok daca ai slot la pc pentru card.introdu cardul in slot, porneste run(start+r)si introdu comanda %Drive% /FS:FAT /V:HP49GSD /A:8192 unde drive este litera pe care o aloca pc-ul unitati cardului! mult succes!