| mellisa_1721 a întrebat:

Am un ciobanesc german si nu prea este rau.cum as putea sa il fac sa fie mai rau.adica nu sa omoare lumea. dar nici sa ma fure cineva cu tot cu el.

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Daca ii tai coada, devine mai rau. Sunt sigura de asta! Daca nu vrei acest lucru, du-l la un dresor sa ti-l dreseze sa fie mai rau. Sau daca vrei sa fie mai rau, fii si tu rea cu el. Nu-l omori. Fundita? puppy dog eyes

1 răspuns:
| Sebb_Alex_1996 a răspuns:

Inchidel la intuneric si cand ii dai de mancare il scoti afara te joci un pic cu el il mai losti dar nu foarte tare si intr-o saptaman! o sa fie catelul ideal