| MIChan a întrebat:

Am un iphon 3 cu versiunea 4.1 si nu pot pune niciun program pe el. Ce trebuie sa-i fac sau ce fel de programe pot pune pe el?

3 răspunsuri:
| AlexTPU13 a răspuns:

De pe AppStore!? Asigură-te că aplicaţia pe care o vrei, e pentru iOS 4.1. Şi eu am iPhone 3G cu iOS 2.1.7, şi aplicaţiile care au iOS mai mare sau mai mic nu îmi merg.

| Baraboi_Dragos_1989 a răspuns:

Daca ai cont pe app-Store ar trebui sa nu fie nicio problema. Programele sunt special facute pentru sistemul de operare al telefonului, si le poti descarca direct din el atat timp cat telefonul este conectat la o retea wireless!

| Baraboi_Dragos_1989 a răspuns:

Http://support.apple.com/kb/ht2534 citeste asta, si dupa cauta pe Google cum poti downloada jocuri din telefon.