| mrgaga a întrebat:

Am un iphone 3g blogat in recovery mode.am dat restore si a intrat in recovery mode.acum numai pot sa il scot de acolo nicicum.am incercat toate programele.HELP!

3 răspunsuri:
| micutsaa a răspuns:

Uite aici:SPAMvote/11503/claudiaa

| Zadkiel a răspuns:

Pentru iPhone 3g urmeaza pasii exact cum explica tipul in clip.
http://www.youtube.com/watch?v=lKkront2s_0
Daca ai nevoie de mai mult ajutor ma poti contacta la id-ul aalex1401.
@Glossygirl foarte rau ai facut ca ti-ai luat altul, e foarte usor de reparat!

| glossygirl a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu si nici pana acum nu am reusit sa il repar, desi am fost cu el la o gramada de service`uri.Mi-au zis ca e posibil sa fie placuta de soft care costa in jur de 200 euro...asa ca mi-am luat altul happy