| Mellie00 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Mi-a intrat iphone-ul in recovery mode si nu se mai deschide, cum pot sa-l scot din recovery mode si sa mearga ca inainte? Va rog mult de tot ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Beautyapple a răspuns:

Mai intai du-te la un centru de specialitate(Orange, Vodafone, Cosmote etc.) Ei sunt specialisti si o sa il aduca inapoi la "viata", succes! Si daca a intrat in recovery mod dupa ce ai instalat un program sau aplicatie, roaga-i pe ei sa instaleze...sau este in Bucuresti un magazin in care instaleaza orice, asambleaza orice (si acolo pot sa il scoata din recovery mode). Este pe strada Stirbei Voda.

P.S : Succes, si daca tii neaparat sa ai programul/aplicatia aia, du-te la ei!

| ianis52 a răspuns (pentru Beautyapple):

Imi dai toata adresa te rog mult

2 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Încearcă http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=445712.Nu fac reclamă, dacă nu sunteţi de acord cu răspunsul meu ştergeţi întrebarea.