| EmmyEmmy a întrebat:

Am un Laptop Acer Aspire 5755G procesor Intel core i7 2GHz with turbo boost up to 2. 9GHz 6gb rami placa video 2gb si nu prea ma inteleg eu cu windows 7 ce ziceti merge sa-i pui windows xp? va merge mai greu? voi avea probleme?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mearga foarte bine W.7 pe laptop-ul tau si este cea mai buna versiune. Si eu am un laptop asemanator, chiar cu specificatii ceva mai slabe(procesor i5, memorie RAM de 3 GB) si n-am probleme cu W.7 Home Premium. Numai bine!

1 răspuns:
| ovidiu_4207 a răspuns:

Windowseul cu cat mai avansat cu atat mai bine..nu degeaba se avanseaza.