| djandrei a întrebat:

Sal TPU. Am un laptop ACER 6GB RAM DDR3, 4GB Placa video NVidia GeForce GT 730M Dedicata, Intel Core i5-323m 2.6GHz with Turbo Boost up to 3. 2GHz. Am instalat pe el Windows 7 pe 64 Bits. si mi-am instalat facebook messenger. si cand il pornesc dupa ce ma loghez se blocheaza si se opreste. defiecare data. dar pe calculator merge perfect. si pe el am windows 7 pe 36 bits. am inteles ca ii problema cu 64 bits la mai multe persoane.ce trebuie sa fac sa mearga? Funda.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| archas a răspuns:

Poate ai tu o varianta care nu merge, incearca cu alt sistem de operare!