| gsilver a întrebat:

Am un laptop conectat la internet prin cablu, pot face ca laptopul sa emita semnalul de net ca sa pot intra pe net si de pe telefon sau de la calculator in timp ce am net si pe laptop?

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Da. poti emite semnal wi-fi cu ajutorul laptop-ului. poti face acest lucru cu ajutorul acestui program: http://www.connectify.me/

3 răspunsuri:
| GutuvanMorgan a răspuns:

NU poti emite cu laptopul semnal wireless (ca si routerul). Ai nevoie de un router. gasesti sub 100 lei.

| gsilver explică (pentru GutuvanMorgan):

Nu are rost sa cumpar router deoarece laptopul va ramane la mine in jur de 2-3 zile si de asta am intrebat daca merge

| gsilver explică:

nici cu programul wifi sharing manager? nu se poate oare?