| PreaFericitu a întrebat:

Am un laptop pe spanioala... windows si tot luat din Spania desigur. Unde gasesc un patch sa schimb pe engleza windows, e windows xp sp2.Am gasit cateva patch-uri pe site Microsoft da cand sa instalez zicea ca trebuie sa am in engleza windows.Deci imi trebuie un patch spanioala-engleza sau spanioala-romana care sa mearga pe windowsu asta spaniol.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Cea mai buna varianta e sa reinstalezi windowsul. e mai putina bataie de cap decat sa incerci cu patch-ul. mai putina mizerie.

| stefanionut97 a răspuns:

Incearca sa iti schimbi windows-ul cu totul. Sfatul meu treci pe sp3. E mult mai rapid decat sp2. Poti schimba din setari limba windows-ului dar nu stiu cum sa te indrum, windows-ul tau fiind in spaniola. Daca totusi te hotarasti sschimbi windows-ul nu il instala in romana. Lasal in engleza. Sper ca am fost de ajutor