| asdbnmuio a întrebat:

Am un Motorola V360 si am si eu o problema. Deci acum 2 zile cand l-am incarcat, mergea perfect, acum cand l-am bagat la incarcat din nou, nu se mai incarca, si incarcatorul functioneaza, doarece l-am testat pe un alt telefon, iar bateria merge, fiindca daca tin pe butonu de stingere/aprindere se lumineaza tastatura si se stinge la loc (din cauza ca nu mai are bateria incarcata ) aveti vreo sugestie? sau vreun sfat?

2 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

Pai incarcatorul e ca daca se aprinde si se stinge la loc inseamna ca mai are putina baterie pentru asta, mi s-a intamplat si e de la incarcator. happy cumpara altulwinking cel mai sigur

| asdbnmuio explică:

Dar incarcatorul merge, ca il folosii si pe alt telefon si mersa