| FaYeRKyLeR a întrebat:

Am un netbook Asus eee pc 901 si am linux mint pe el.Cand bag stick usb uneori il citeste uneori nu il citeste.De exemplu cand era gol nu il citea de loc si cand avea video sau muzica citea stiku dar acum chiar daca am ceva pe el nu vrea sa il citeasca.Sclipeste stikul normal cum trebuie dar nu mai apare.E din vina la sistemul de operare sau ce ar putea sa aiba? Care poate sa ma ajute dau funda. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori se arde stick-ul, desi este cam probabil sau nu, incearca sa il conectezi si la altceva timp de cateva ore si mai multe scoateri/bagari si vezi daca tot asa face, ori sistemul de operare este ...varza, reinstaleaza-l incearca, ai mai mult optiuni.