| laurentiu80 a întrebat:

Am un netbook asus x101h nou, i-am dat un reset de bios si cand s-a restetat si-a pierdut din luminozitate. Nu am inca sistemul de operare instalat, dar se vede ca si-a pierdut de la imaginea care o afiseaza biosul atunci cand il deschid. de la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate sa fie o setare speciala in BIOS. Nu stiu cum arata setarile dar trebuie sa fie undeva in zona cu deviceuri integrate si sa-i dai mai multa memorie. S-ar putea sa fie ceva de genul 64, 128, 256, etc s poti sa pui cea mai mare memorie.

| laurentiu80 explică (pentru Salontanul):

Am rezolvat.mersi.ai funda

1 răspuns: