| UnBaiatPeNumesergiu a întrebat:

Am un router wireless de la romtelecom si un telefon racer 2 cum pot wireless-ul pe telefon adica cum pot sa ma conectez wireless pe telefon dau funda!

Răspuns Câştigător
| Anonimusss99 a răspuns:

Buna! Vezi ca in spatele modemului ai o parola.La mine scrie ceva de genul: WEP keysadsi iti arata parola). Pe telefon iti activezi Wifi`ul si dupa o sa-ti apara o lista cu mai multe retele; o selectezi pe a ta si bagi parola. Si ai terminat! Sper ca te-am ajutat... Funda?

1 răspuns:
| UnBaiatPeNumesergiu explică:

Multumesc!