| AdyLupul a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini 2 si nu stiu cum sa scap de o poza din meniu care apare la fiecare melodie din playerul muzical, o poza idioata pe care am sters-o chiar dar degeaba! putin ajutor dar repede va rog pentru funda?!?!?!

4 răspunsuri:
| andrei733 a răspuns:

Si eu am tot galaxy mini 2, si am patit la fel.Stinge telefonul si aprinde-l di nou

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Depinde si de unde descraci tu melodiile. In momentul cand le descarci aceastea au o poza de album si din cauza asta iti apare tie asta. Cauta in folderul unde ai tate melodiile si sterge toate fisierele photo.

| Bai3tzash a răspuns:

Simplu de tot... daca ai la dispozitie un cablu de date intri pe telefon de pe calculator iei folderul unde ai stocate melodiile cu imaginea idioata(daca ai mai multe foldere uitate la melodii in functie de unde apartin o sa-ti dai seama in care folder e problema)copiezi toate melodiile intr-un alt folder nou si pui acolo tot si cel vechi il stergi iar in noul foder iti sugerez sa pui o imagine ca iti place ast fel nu o sa-ti mai apara cumva alta imagine laughing
Poate pare greu dar e super usor si iti sa stii merge garantat!
Funda!

| LovelyAngel22 a răspuns:

Pune-i o alta tema, sau fa-i o restaurare totala (adu-l la setarile din fabrica)