| andreeadragutza22 a întrebat:

AM un sistem microlab cu 5 boxe cand l'am cumparat mergeau doar 3 acum merg toate cinci dar azi nu stiu ce so intamplat ca numi 3 merg ce sa fac am resetat nu stiu ce sa-i mai fac?crying cum sa-mi mearga toate din nou?

Răspuns Câştigător
| mariusyk08 a răspuns:

Nu e cazul sa fii speriata. Totul e de la placa ta de sunet, probabil aiuna integrata si nu destul de performanta ca sa suporte sistemul.
Exact la fel am patit si eu cu 5+1-ul meu. Eu am rezolvat astfel : mi-am luat un cablu audio pentrupc cu o intrare (care vine bagata in spata la pc, unde intra boxele) si 2 iesiri. In una din cele doua iesiri am pus alt cablu de acelasi fel si astfel am obtinut 3 iesiri. Adica exact cate fire are sistemul meu happy
Pe urma din control panell de la "sunete" am setat pe 5+1 si gata!
Succes!