| doubleb a întrebat:

Am cumparat un sistem http logitech 5.1 si nu se auzea decat in 2 boxe, am cautat tot ce se poate sa il fac sa se auda in toate pana mi-am adus aminte ca nu am driveru instalat am instalat am selectat 5.1 si se auzea...acum cateva zile am avut un majorat si am luat sistemu(mergeau toate boxele)si cand l-am adus akas nu mai merg decat 2 boxestraight face nu-s care e problema, nu am schimbat nimic la setari sau alte chestistraight face

2 răspunsuri:
| Trinity a răspuns:

Te-ai uitat in spatele la boxe poate a esit vun fir din spate, sau uitate la volumu de la calc poate sa dereglat ceva acolo.

| doubleb explică:

M-am uitat e totu okstraight face...mai caut sa vad daca reusesc daca nu chem pe baiatu de la dc