| csilla_6775 a întrebat:

Am un stick vodafone cu contract. Un prieten al meu a folosit stickul si acum nu mai pot folosi codul PIN.Intrebarea mea este: pe ce numar de telefon pot sa sun ca sa aflu codul PUK? Nu am la mine acele care le-am primit cand am cumparat stickul.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Relatii cu clientii si vorbeste cu un consultant. Tasta 0 dupa ce asculti meniul principal.

| csilla_6775 explică:

Nu stiu exact ce detalii sa iti dau pentru ca stickul nu este la mine.Defapt eu as dori un numar de telefon de la un magazin Vodafone daca se poate.Eu nu am.Si la ora aceasta nu prea gasesc nimic deschis.