| alonndra99 a întrebat:

Am un tel Samsung star hello kitty edition si tot incerc de cateva zile sa imi descarc muzica pe el dar nu reusesc am intrat pe tot felul de site uri ca sa informez dar nu gasesc nimic. mi am instalat PC ul. si am si un cablu USB la el doar ca cand il conectez la calculator nu imi apare nimic decat PC ul care nu ma ajuta cu nimic. sper sa ma puteti ajuta THX PT RASPUNSURI!

Răspuns Câştigător
| ALXXXXXXXXXXX a răspuns:

Salut
Intra pe http://www.zedege.com si acolo ai optiunea de a alege modelul telefonului tau alegi ce telefon ai dupa aia ce vrei sa descarci Muzica, imagini, video... sper sa iti fiu de ajutor
FUNDA?