| Cr7adi a întrebat:

Am un telefont Nokia n95 mi-am spart ecranul (in fine).Mi-am luat altul de pe net si stiu sal montez problema e ca nu stiu cum sa sefac ecranul nu am surubelnita potrivita.La un service dacal duc mil desface pentru atata si cam cat costa? FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| maiAm8conturi a răspuns:

Am dat 15 lei la Orange ca sa-mi schimbe un ecran touch screen(piesele mele).Eu il desfacusem si am observat ca trebuiesc lipite conexiunile.Nu cred ca iti ia mult.

1 răspuns:
| DanielCerni a răspuns:

Salut. Cel mai bine iti cumperi surubelnita potrivita si incearca sa gasesti un video pe youtube cum sa il desfaci.