| bebelushul a întrebat:

Am un virus in calculator care trimite la toata lista de mess acest mesaj " is this you? http://facebookh.net/profile.php " am McAfee si nu il gaseste.am dezinstalat yahoo messenger si l-am reinstalat.si tot asa face deja ma dispera. aaaaaa si cand pornesc messenger-ul dupa un timp iese si apoi intra iar. nu stiu ce sa mai fac. am incercat chiar si system restore si degeaba. plssss helpppppppppp

5 răspunsuri:
| TheSkyNow a răspuns:

Incearca sa cauti Microsoft security suite sau AVG antivirus free, alea le-am mai folosit si eu uneori si isi faceau bine treaba, numa nu le instala pe amandoua de-odata.

| gucy a răspuns:

Instaleaza kaspersky 2010 nu conteaza daca ie full sau trial si dai un scan 100 la 100 ca te scapa de el big grin

| dorulacatus a răspuns:

Scaneaza cu dr. Web Curelt varianta home pc, e gratis si il poti lua de aici: http://www.freedrweb.com/cureit/

| emonbusiness a răspuns:

Ti-as sugera ceva mai drastic: curatenie totala (windows nou) si un alt antivirus (eu folosesc Nod si sunt multumit de el).