| RaVuL a întrebat:

Mi-a intrat un virus pe Yahoo Messenger si la fiecare 5 sau 10 minute imi trimite la toata lista cate un mesaj ca ceva de genu,, Foto:245fsvn8facebook. ibe" si cine da clik ii intra si lui
Cum pot scapa de el

3 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi sa stergi fisierul cu yahoo unde a fost instalat de regula in C:\Program Files_ si instalezi din nou de pe net pa

| AlQaeda a răspuns:

Reinstalezi windowsul asa sigur scapi de elwinking si eu am patit si degeaba am reinstalat messengerul

| MiNiMaL_4906 a răspuns:

Dezinsaleaza yahoo si apoi intaleaza-l la loc o sati mearga.