| anonim_4396 a întrebat:

Am un virus sality si nu stiu cum sa scap de el...ma puteti ajuta va rog...ma enerveaza si nici nu pot sa imi bag un anti-virus, dar nu as vrea sa imi reinstalez windows-ul sau sa imi formatez HDD.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Iata care sunt solutiile pentru DEVIRUSARE:

1. Descarcati Malwarebytes Anti-Malware. Scanati PC-ul rapid (sau complet daca nu functioneaza scanarea rapida) si stergeti la final infectiile gasite apasand Remove selected.

2.Descarcati Dr.Web Cureit! si scanati PC-ul:
http://www.freedrweb.com/cureit/?lng=en

| Robertttttttt a răspuns:

Start/Control Panel/ Add-Remove Programs : iti va aparea o fereastra cu programele instalate in PC: click remove pe Ativirusul tau! Bafta!

| a1l3x a răspuns:

Dar nu ma lasa un virus sa instalez ce mi-ai dat onasis