| 5KaT3 a întrebat:

As vrea sa formatez C si D pentru ca am niste virusi(Pe C am windows.ul iar pe D jocuri si altele...)Acum, daca formatez C ce o sa se intample? Pot sa reinstalez un windows de pe net?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Daca le formatezi, pierzi toate datele de pe acele partitii, implicit si virusii.

Daca nu ai mai facut asta, iti sugerez sa rogi un prieten sa iti dea un dvd/stick cu un win bootabil.

2 răspunsuri:
| Robertty a răspuns:

C nu o sal poti formata fara un cd cu un program live, si windows de pe net nu poti instala i ti trebuie dvd s au stik.dar daca nu te pricpi nu te apuca sa strici mai tare dact ewinking

| xioliolioloix a răspuns:

C nu o sal poti formata fara un cd cu un program live, si windows de pe net nu poti instala i ti trebuie dvd s au stik.dar daca nu te pricpi nu te apuca sa strici mai tare dact e