| slow0 a întrebat:

Am un whey cu aroma de banane si nu mai imi place cu ce sa-l iau ca sa nu ii mai simt gustul?

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Daca l-ai luat cu apa si nu ti-a placut, incearca cu lapte.
Daca nu, ia-ti alta aroma si le combini, evident respectand cantitatile potrivite.

| slow0 explică (pentru Wehes):

L am luat cu lapte si mi s-a aplecat. Cu apa e mai rau.

| Wehes a răspuns (pentru slow0):

Daca cu apa e rau, cu lapte e rau cu ce ai vrea sa il iei? laughing
Atunci, incearca sa iei in 2 etape ..banuiesc ca mergi si la sala.
Iei in 2 etape, inainte si dupa antrenament in cantitati mai mici, asa mai tras de par pana il termini.
Apoi cumpara-ti alta aroma.
Sau ce sa zic. daca iti permiti ( financiar ) arunca-l si ia-ti direct alta aroma laughing Acuma nici sa vomiti nu e bine.