| Monika18 a întrebat:

Am un windows xp si nu imi intra cand il pornesc, am instalat codecuri pentru un program si de atunci nu imi merge, as vrea sa dau Automatic System Recovery. Cum fac acest lucru?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ti-ai facut Backup la windows ca sa folosesti ASR (Automatic System Recovery)? Fa mai bine un System Restore. Intra in Start ->Run->System Restore->urmeaza pasii pentru a da timpul inapoi anterior problemei tale. Alegi o data inainte de data in care ai instalat codecurile sau chiar data in care ai instalat codecurile si ele vor disparea.

| Monika18 explică:

Mersi